Training Presenteer als een leider
Training
Programma
Datum & locatie
Door wie?
Referenties
Training in Executive Presence
3 dagen| € 2460 excl. btw
Hoe ontwikkel je de magie van verbinding? En gaan medewerkers, collega’s, stakeholders, bestuur of raad van commissarissen jou zien als leider? Zelfs als je dat op papier nog niet bent?
Tijdens de 3-daagse Masterclass Spreken en Presenteren als een Leider leer je hoe je een aansprekende visie of boodschap met impact formuleert en anderen enthousiasmeert en in beweging zet. Beter luisteren, doeltreffend reageren en motiveren staan eveneens op het programma.
Voor wie?
- Je bent iemand met goede ideeën of producten, een futuristische visie en de wens om de wereld te helpen veranderen en verbeteren.
- Je ambieert krachtig zelfvertrouwen en verbaal meesterschap en wilt het beste uit jezelf en anderen halen.
- Je wilt maximaal gewicht in de schaal leggen tijdens presentaties, vergaderingen, debatten, overleg, oriënterend gesprek of zakelijke afspraak.
- Je wilt leren spreken vanuit authenticiteit, durf en puurheid.
- Je wilt de magie van verbinding ontwikkelen.
- Je wilt anderen motiveren en/ of winnen voor je ideeën.
- Je wilt meer business genereren.
Wat mag je van deze training verwachten?
Wat jij zegt, doet er voortaan echt toe. Of het nu gaat om een presentatie, vergadering, oriënterend gesprek, debat, of zakelijke afspraak.
Je raakt anderen met jouw verhaal. Je weet op welke wijze jij je stem optimaal inzet om je woorden maximale impact te geven en hoe je dit non-verbaal kracht bij zet.
Presenteren wordt emotioneren, boeien en verbinden. Je bent in staat om het verhaal achter jouw product, idee of boodschap te bedenken en te regisseren. Je hebt je een vertelwijze eigen gemaakt waarmee je enthousiasmeert en waardoor jouw boodschap blijft hangen.
Je uitstraling verbetert tot op het subtielste niveau. Niets wordt meer aan het toeval overgelaten. Je hebt geleerd en ervaren hoe je vertrouwen, evenwicht en rust uitstraalt. En op welke wijze je aan anderen jouw daadkracht en integriteit toont.
Je benodigde voorbereidingstijd is vele malen korter. Je begrijpt waarom lange voorbereidingen desastreus zijn. En weet hoe je met een korte voorbereiding beter en met meer draagwijdte als een leider spreekt en presenteert.
Jouw invloed op anderen is zienderogen toegenomen. Je bent na afloop van de training nog steeds dezelfde persoon, maar zal verbluft zijn hoeveel beter je omgeving op jouw aanwezigheid reageert. Het is onze specialisatie om jou hierin te trainen.
Wat levert de training je op?
✓ Je straalt vertrouwen, rust, daadkracht, authenticiteit en integriteit uit
✓ Je weet hoe je vanaf de eerste seconde de regie neemt en ‘aan de knoppen draait’ van het brein van je toehoorders
✓ Je weet feilloos verbinding te maken, en consensus te creëren
✓ Emotioneren, enthousiasmeren, motiveren en inspireren gaan je gemakkelijk af
✓ Je spreekt visueel en in Mind-Toon-Ritme-Taal waardoor jouw woorden maximaal binnenkomen en beklijven
✓ Je luistert, reageert en onthoudt beter
✓ Je bent in staat om feedback geven dat anderen in beweging zet
✓ Je weet hoe je leiderschap ontwikkelt bij anderen
✓ Eventuele spreekstress of angst wordt opgelost
✓ Je aanwezigheid op het podium is voor iedereen voelbaar
✓ Je bespaart voortaan enorm op het voorbereiden van een speech, presentatie of ander spreekmoment
✓ Je kunt goed en boeiend spreken voor de vuist weg
✓ Je marktwaarde verdubbelt
Lees hier referenties van deelnemers
Wat zijn de voordelen van deze training?
Ervaring staat boven theorie. Deze masterclass gaat een stuk verder dan een theoretisch kader. Het is de uitkomst van 29 jaar trainen van professionals op het allerhoogste niveau en de feedback van meer dan 32.000 cliënten. We laten je alles wat je leert direct ervaren waardoor het de rest van je leven blijft hangen.
Puur praktijk en zonder bla bla. De meeste aandacht gaat naar waar het echt om draait: jouw houding en aanwezigheid en het gebruik van je stem. Want wat je zegt heeft slechts 10 procent invloed. Jouw uitstraling en hoe je iets zegt, bepaalt de impact en of jouw boodschap blijft hangen.
Wetenschappelijk bewezen aanpak
De nieuwste wetenschappelijke inzichten bewijzen de effectiviteit van de methodische aanpak die Spreek.nl al 29 jaar hanteert.
Duur van de training: 3 dagen.
Jouw investering: € 2460 excl. 21% btw.
Dit is inclusief:
- GRATIS toegang tot de online videotraining Presenteren als een leider ter waarde van € 590 zodat je alles wat je geleerd hebt altijd weer kunt raadplegen.
- Het nieuwste boek van Pieter Frijters: ‘Vroeger had ik spreekangst/ bespaar tijd door met minimale voorbereiding weergaloos te presenteren’.
- Je bent welkom op gratis refresh-ochtenden of -middagen. Zeker handig wanneer je een tijdje geen presentaties hebt gegeven en meters wilt maken.
- Koffie, thee, sapjes en versnaperingen.
Aantal deelnemers:
Maximaal 4, zodat voldoende onderlinge afstand gewaarborgd is.
*Presenteren als een leider wordt ook als MAX 4 training gegeven, met maximaal 4 deelnemers.
Programma:
- Hoe bereid je een presentatie beter voor in ultra korte tijd
- Het beste raamwerk voor een presentatie
- De held in jouw verhaal
- Starten vanuit de perfecte nul-houding
- De beste opening van een presentatie
- De zintuigen van je publiek openzetten
- Spanningsopbouw hoe doe je dat?
- Zo straal je zelfvertrouwen en autoriteit uit
- Zo maak je vanaf de eerste seconde verbinding
- Zo zie je of jouw woorden doel treffen
- Zo regisseer jij de gehele presentatie van a tot z
- Hoe krijgt jouw boodschap maximale impact?
- Zo breng je ieder verhaal tot leven
- De kracht van synchroniciteit
- Hoe breng je rust in je presentatie
- Het effect van harder en zachter spreken
- De kracht van juiste ritme- en toonwisselingen
- De kracht van de perfecte stilte
- Neurotelling: het betere storytelling
- MindTuning®: zo activeer je emoties in het brein
- Spreken in een taal die iedereen begrijpt
- Zo maak je sterke overgangen
- Beïnvloeden en overtuigen zonder woorden
- Non verbale ondersteuning en mimiek
- Inspelen op de behoeften van jouw publiek
- Woorden die je boodschap ondermijnen
- Interactie met je publiek
- Omgaan met vragen en weerstand
- Presenteren zonder voorbereiding bij onverwachtse spreekmomenten
- Mindreset-oefeningen
- Stemoefeningen en spreektechnieken
- Non verbale technieken
- Informeel leiderschap
- Doorlopend het geleerde oefenen in de praktijk en individuele feedback
Volgeboekt
Dag 1: vr 10 jun 2022
14:00 - 17:00
Waddinxveen
Ian Miller
Dag 2: ma 20 jun 2022
10:00 - 13:00
Waddinxveen
Ian Miller
Dag 3: ma 4 jul 2022
10:00 - 13:00
Waddinxveen
Ian Miller
Volgeboekt
Dag 1: ma 5 sep 2022
10:00 - 13:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Dag 2: ma 12 sep 2022
10:00 - 13:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Dag 3: ma 26 sep 2022
10:00 - 13:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Beschikbaar
Dag 1: ma 5 sep 2022
14:00 - 17:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Dag 2: ma 12 sep 2022
14:00 - 17:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Dag 3: ma 26 sep 2022
14:00 - 17:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Beschikbaar
Dag 1: wo 28 sep 2022
10:00 - 13:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Dag 2: wo 5 okt 2022
10:00 - 13:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Dag 3: wo 12 okt 2022
10:00 - 13:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Beschikbaar
Dag 1: di 1 nov 2022
14:00 - 17:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Dag 2: di 8 nov 2022
14:00 - 17:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Dag 3: vr 25 nov 2022
14:00 - 17:00
Waddinxveen
Pieter Frijters
Pieter Frijters
Pieter Frijters werd bekend in Nederland met zijn spreektrainingen en Mindtuning™-sessies. Hij is een fenomeen in de wereld van managementtrainers: bevlogen, radicaal en met een no nonsens aanpak. Hij weet alles van onzekerheid, angst, assertiviteit, uitstraling en charisma. Hij gaf NEE-seminars en seminars in ‘autoriteit en onverzettelijkheid’. Hij is de grondlegger van Mindtuning™. Hij maakte van Spreek.nl marktleider op het gebied van presentatietrainingen en trainde persoonlijk tienduizenden mensen. Op het gebied van spreekangst geldt hij algemeen als dé autoriteit. De door hem ontwikkelde methodiek werkt weergaloos en is onovertroffen.
Ian
Ian is een pionier. Van niets tot iets komen is zijn specialisme. Hij heeft het talent om van wilde ideeën, een concreet plan en uiteindelijk een bloeiend bedrijf te maken. Mensen enthousiasmeren, is één van de dingen die hem gelukkig maakt.Ian trainde de afgelopen jaren talloze consultants in zelfverzekerd presenteren. Het trainen en coachen van mensen geeft hem én zijn cursisten een boost aan energie.
Na bij het Korps Mariniers te hebben gediend, volgde Ian een studie Bedrijfskunde. Hij vestigde zich als ondernemer in Rusland en reisde daarna een jaar door Azië. Terug in Nederland vestigde Ian zich als zelfstandig consultant. Hij werkte voor opdrachtgevers als het Havenbedrijf Rotterdam en de samenwerkende Delftse kennisinstituten (TU Delft, Deltares, TNO, Unesco-IHE en KIWA).
In 2006 startte Ian met een strategie-consultancy bedrijf, volledig gericht op de zorgsector. Hij verkocht het snelgroeiende bedrijf 2011. Vervolgens richtte hij zich op investeringen. Ian is momenteel actief in de mediasector met vormgeving voor televisieprogramma’s en productie van (animatie)films en televisiecommercials.
Noodzakelijk
De training Presenteren als een leider die ik bij Ian volgde zou voor iedereen die regelmatig presentaties geeft noodzakelijk moeten zijn. Er was veel ruimte voor praktijkoefeningen en de feedback daarop heb ik als zeer waardevol ervaren.
Hamid Azzouzi
Grote stappen gemaakt
Tijdens de training Presenteren als een leider heb ik echt grote stappen gemaakt m.b.t. het presenteren. Op verschillende manieren oefen je de technieken en leer je o.a. hoe je het publiek kunt motiveren. Het was een zeer nuttige en leerzame ervaring.
Tamara
Zichtbaar resultaat
De training Presenteren als een leider is erg zinvol, praktisch, toepasbaar en met zichtbaar resultaat!
Ed van Someren
Met executive presence zet je de dingen in beweging. Medewerkers, collega’s, stakeholders, het bestuur en raad van commissarissen gaan je informeel zien als een leider, zelfs als je dat op papier nog niet bent.
KLANTEN GEVEN ONS EEN 9,7
✓ Leer spreken, presenteren en motiveren als een leider
✓ Online toegang tot 82 (video)lessen als naslagwerk
✓ Gratis boek ‘Vroeger had ik spreekangst’ van Pieter Frijters
✓ Gratis refresh-ochtenden of -middagen om meters te kunnen blijven maken
✓ Je profiteert van 29 jaar ervaring
Gratis vrijblijvend advies
Weet je niet zeker of deze 1 op 1 training goed aansluit op je leerbehoefte?
Bel gerust voor een gratis en vrijblijvend telefonisch advies: 0182-612345
Ontvang GRATIS onze spreek- en presentatietips
Trainingsaanbod
Overige sites
Contact
Spreek B.V.
Mozartlaan 54-56
2742 BN Waddinxveen
Routebeschrijving
Tel.: 0182 612345
Contactformulier
Email: info@spreek.nl
BTW: NL859566699B01
KVK: 73539724
IBAN: NL28RABO0336779380